Dietai svarbu didelis vandens kiekis

Dietai svarbu didelis vandens kiekis

vanduo

Vandens klausimas visada šiek tiek painokas. Apie vandenį sklando daug nuomonių ir gandų.Skirtingo požiūrio visuomenė skiritngai vertina vandens galią.

O juk vandens problema nėra tiesiog dietinės rinkodaros idėja, barškutis, skirtas linksminti pasiryžusius suliesėti žmones. Tai pirmaeilės svarbos klausimas, kuris, nors dėta daug spaudos, gydytojų, prekiautojų vandeniu ir tiesiog sveikos nuovokos žmonių pastangų, niekada kaip reikiant neįtikino vartotojų ir ypač dietos besilaikančių žmonių.

Trumpai tariant, galbūt jums atrodo, jog svarbiausia – sudeginti savo kalorijas, kad ištirptų riebalų atsargos, bet kad ir kokia svarbi ši operacija, vien jos nepakanka. Liesėti – tai tiek pat deginti, kiek ir šalinti.

Vanduo isvalo organizmaKą pasakytų namų šeimininkė apie baltinius ar indus, išplautus, bet neišskalautus? Tas pats ir su liesėjimu, ir šis klausimas reikalauja visokeriopo aiškumo. Dieta, kuriai stinga vandens – bloga dieta, ne tik neveiksminga, bet ir lydima besikaupiančių kenksmin
Paprasta ir akivaizdu: kuo daugiau geriame ir kuo daugiau šlapinamės, tuo daugiau inkstams galimybių pašalinti suvirškinto maisto atliekas. Tad vanduo – geriausia iš natūralių šlapimą varančių priemonių. Stebėtina, kaip mažai žmonių išgeria pakankamai vandens.gų atliekų.

Šimtai kasdienių rūpesčių atbukina ir galiausiai išdildo natūralų troškulio jausmą. Bėga dienos ir mėnesiai, ilgainiui jis visai pradingsta ir nebeatlieka savo įspėjamojo vaidmens dėl audinių dehidratacijos.

Daugelis moterų, kurių šlapimo pūslė jautresnė ir mažesnė negu vyrų, nesiryžta gerti, kad netektų tolydžiai bėgioti į tualetą darbe, važiuojant transportu ar tiesiog dėl alergijos viešiesiems tualetams.

Tačiau tai, su kuo galima taikstytis įprastomis sąlygomis, nebepriimtina laikantis liesinamosios dietos, arba sveikesnės gyvensenos mitybos plano, kuriame kaip ir visose kitose dietose vanduo privalomas. Yra vienas argumentas, kurio, manau, pakaks jus įtikinti:

Mėginimas sublogti negeriant ne tik toksiškas organizmui, bet ir gali apriboti ar net visai sustabdyti svorio metimą ir niekais paversti visas jūsų pastangas. Kodėl?”

Nes žmogiškasis mechanizmas, kuris, laikantis dietos degina savo riebalus, veikia kaip bet kuris vidaus degimo variklis: sudegusi energija išskiria šilumą ir atliekas.

Jeigu atliekos nebus nuolat pašalinamos per inkstus, jų sankaupos galų gale anksčiau ar vėliau sutrikdys kalorijų deginimą, ir bet kokį svorio kritimą, ar kitų atveju svorio priaugimą, kad ir kaip griežtai bus besilaikoma dietos, mitybos plano. Tas pats atsitiktų automobilio varikliui, jei jo išmetamasis vamzdis užsikimštų, arba židiniui, kurio pelenų niekas nevalytų, – galiausiai abu uždustų ir užgestų dėl susikaupusių atliekų.storuliu mityba dieta

Iš pradžių ši vandens gėrimo procedūra gali pasirodyti nemaloni ir varginanti, ypač žiemą, bet tvirtai laikantis savo galų gale atsiranda įprotis, kurį dar sustiprina malonus vidinio apsiplovimo ir sėkmingo liesėjimo pojūtis.

Tad gerkime vandenį ir liesėkime!

Parašykite komentarą