Sezono hitas! Gertuvės – Stilinga, ekologiška, patogu.

Į Lietuvą pagaliau atkeliavo ir gertuvių mada, kurią visame pasaulyje jau pamėgo veiklūs ir stilingi žmonės besirūpinantys savimi. Nesvarbu ar ruošiesi į mokslus, išvyką dviračiais, pabėgioti, į sporto klubą, ar triukšmingą festivalį – tegul šis draugiškas aksesuaras keliauja kartu!

Dėl gamtą tausojančių gertuvių iš proto eina visi, kuriems nesvetimas  aktyvus gyvenimo būdas ir vandens butelis automobilyje, rankinėje, ant darbo stalo. Tituluoti sportininkai, garsiausi pasaulio treneriai, pripažinti šokėjai ar sveiką gyvenimo būdą dievinančios garsenybės – visi jie kasdien nešiojasi šį stilingą aksesuarą. Jomis naudotis ne tik ekologiška, bet ir naudingiau sveikatai nei plastikiniuose buteliukuose – juk daugumoje plastiko butelių randama kenksmingo cheminio junginio bisfenolio. Gertuvės tapo madinga stiliaus detale, kurią mados aistruoliai derina net prie įvaizdžio ir aprangos kodo. Spalvotos it vaivorykštė,subtiliais raštais ar užrašais puoštos ar vienspalvės gertuvės, ypač modernios ir funkcionalios pieninės, nes vasarą jos puikiai išlaiko šaltį, taigi tinka ir gamtoje ir prie jūros. Daugkartinio naudojimo, ekologiškos ir stilingos gertuvės visiems: suaugusiems, paaugliams ir vaikams.

 

Atsikratykime įpročio kaskart pirkti vandenį ir kitus gėrimus buteliuose iš plastiko, – tai nesveika, neekologiška ir netaupu!

Parašykite komentarą