SUPER maistas – Kanapių baltymų milteliai!

SUPER maistas – Kanapių baltymų milteliai!

Kanapių baltymai – aukštos kokybės produktas, gaminamas iš kanapių sėklų.
Baltymai sudaro mūsų organizmo ląstelių pagrindą, jie būtini raumenų tonusui palaikyti, sveikai hormonų pusiausvyrai, atminčiai, imunitetui ir kitoms organizmo funkcijoms.
Tai puikus produktas sportuojantiems, dirbantiems fizinį ar protinį darbą, veganams, vegetarams, augantiems, ir visiems, besirūpinantiems savo sveikata.
Kanapių baltymai yra švelnaus, tarp kitų maisto ingredientų vos juntamo skonio. 1-2 šaukštai šių miltelių praturtins jūsų maistą, suteikdami organizmui reikalingų baltymų.(sportuojantiems ir nevalgantiems gyvulinio maisto, paros normą galima didinti, ypatingai vyrams).
Berkite kanapių miltelius į vaisių kokteilius, košes, sultis, jogurtą, ruoškite proteino kokteilius sportui, taip pat galima naudoti kaip sudedamąją dalį kepiniams (iki 30%).
Nusipirkti kanapių baltymų miltelių galima beveik visose sveikų produktų parduotuvėse, parduotuvėse „Aliejus“, taip pat užsisakyti internetu.

* Nereklamuojame jokių produktų, jais neprekiaujame, tiesiog norime pasidalinti produktais, kurie mums patiko, atitiko savo aprašymą.

Plačiau apie kanapių baltymų miltelius pasiskaitykite internete, rasite daugybę straipsnių.