Švarus valgymas = Švari oda

Žinoma tai nuvalkiota, bet tai visiems žinoma tiesa – esame tai, ką valgome. Jeigu valgysite nesubalansuotą, riebų, “sunkų” maistą, jūsų oda atrodys riebi, nešvari, papilkėjusi, o patys jausitės išsekę ir nelaimingi.

 

Norėdami, kad oda atgautų spindesį, imtų iš vidaus švytėti, stenkitės valgyti natūralų maistą. Daržovės, kruopos, ankštiniai, vaisiai, viskas kas natūralu ir pasirodo yra arčiau nei artimiausias McDonalds greito maisto restoranas! J Nepamirškite, kad natūralus maistas, tai termiškai neapdorotas, be pridėtų cheminių priedų, savo spalvą, skonį ir kvapą turintis maistas.

 

Išbandykite dietą, kurios valgiaraštį sudarytų vaisiai, daržovės, žuvys, liesa paukštiena ir skaidulų bei ląstelienos turtingi produktai. Tai ne tik padės gražinti kūną ir odą, bet jaustis žvalesniems, energingesniems.

 

Vaisiai ir daržovės yra antioksidantų šaltiniai, turtingi maistinių medžiagų, kurios padeda jūsų odai atsistatyti, atjaunėti. Antioksidantai kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie žaloja viso kūno ląsteles, įskaitant odos ląsteles.

 

Skaidulų ir ląstelienos turtingas maistas valo organizmą ir padeda atsikratyti toksinų, kurie kenkia visiems organams, įskaitant odą.

 

Žuvys (Omega-3 riebiosios rūgštys). Mūsų kūnas, tam, kad vykdytų organizmo gynybinės funkcijos, turi gauti reikiamų riebiųjų rūgščių, kurių pats negamina, taigi jas turi gauti su maistu. Žuvų taukai pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, kuris natūraliai mažina uždegiminį procesą ir padeda apsisaugoti nuo visų ligų. Taigi vakarienei rinkitės riebią žuvį (lašiša, otą, tuną), o vegetarai patiekalus paskanintus avokadu (omega-6), ypač tyru aliejumi, tai aprūpins organizmą Omega rūgštimis, o baltymingas patiekalas padės po vakarienės ilgiau išlikti sotiems ir nebevalgyti prieš miegą.

 

Vienas paprastas patarimas: Tam, kad aprūpintumėte savo šeimą natūraliu maistu – pasidomėkite kur vyksta ūkininkų turgeliai, kur artimiausia ekologiškų prekių parduotuvė, o gal tiesiog apsipirkite internetu, juk per darbus sunku visur suspėti. Būkite tikri, kad rūpinatės savimi ir tuo ką valgote.

 

Parašykite komentarą