„Registracija ir prisijungimas“

 1. Norint įsigyti mitybos planą nėra būtina registracija. Išsirenkate jus dominantį laikotarpį, keliate į krepšelį ir spaudžiate „apmokėti“ ir atliekate prašomus veiksmus: adresas, telefonas, vardas, pavardė ir t.t.
 2. Perkant prekes kaip svečiui, sekantį kartą galėsite atlikti kaip registruotas vartotojas, po pirmo apsipirkimo gausite prisijungimo duomenis nurodytu el.paštu, prisijungę prie paskyros galėsite koreguoti informaciją apie save.

„Plano pristatymas-atsiuntimas el.paštu“

 1. Mitybos planą atsiųsime jūsų nurodytu el.paštu, prieš tai atsiųsime užpildyti anketą nurodytu el.paštu ir gavus atsakymus atsiųsime jums asmeninį mitybos planą.
 2. Anketą atsiųsime gavus apmokėjimą.
 3. Plano atsiuntimo trukmė gali trukti nuo 1 iki 4 dienų, po jūsų persiųstos atsakytos anketos.
 4. Atsiradus netikslumams, ar įsivėlus klaidai, ar kilus klausimams susisieksime su jumis asmeniškai ir informuosime apie esančią padėtį.
 5. Papildomas pastabas, pageidavimus prašome rašyti prieš užsakymo patvirtinimą, esančioje PASTABŲ skiltyje.

„Dėl pinigų grąžinimo“

 1. Užsisakius mitybos plano sudarymo paslaugą (mitybos planą) pinigai negrąžinami, nes mitybos planas, kaip paslauga, yra užsakomasis indivudauliai jums ir sudarinėjamas, tik po apmokėjimo (pavedimo) patvirtinimo.

„Informacija klientams“

 1. Prieš užsisakant mūsų mitybos planą užsakymo puslapyje yra pateikiama visa tiksli informacija: kaip vyks mūsų bendravimas, kas sudarys mitybos planą, kaip jis atrodys.
 2. Dėmesio: nėščiosios, maitinančios mamos, aktyviai sportuojantys, nepilnamečiai asmenys, ligoniai su spec.dietomis – yra specialių mitybos poreikių kategorijos asmenys, taigi užsisakę mitybos planą jie gaus bendrąjį sveikos mitybos planą skirtą sveikam lieknėjimui, be specialių mitybos poreikių, sveikiems, vidutinio aktyvumo, pilnamečiams asmenims. Sudarius bendrąjį mitybos planą klientas gaus patarimų, kaip mitybos planą derinti su savo specialiais poreikiais, tačiau turės atidžiai save stebėti, vertinti organizmo reakciją į mitybos pokyčius.
 3. Mes įsipareigojame jums sutartu laiku atsiųsti užsakytą mitybos planą, kad nesikartos pagrindiniai patiekalai, valgymo laikas bus suderintas su jūsų gyvenimo ritmu. Mitybos planą parengsime pagal jūsų atsakytus anketos klausimus.
 4. Jums užsisakius mitybos planą, po jūsų apmokėjimo, atsiųsime anketą, gavus jūsų atsakymus į klausimus, mes pradesime sudarinėti mitybos planą, ir siųsime jums po 7 dienas (po 1 savaitę), su pirma plano savaite gausite: bendras taisykles (įžanga), atmintinę, rekomenduojamų produktų sąrašą, svorio stebėjimo lentelę.

*Mes neįsipareigojame, kad jūs pasieksite savo užsibrėžtų tikslų, kuriuos nurodysite atsakytoje anketoje, nes negalime garantuoti/kontroliuoti jūsų gyvenimo ritmo, valgymo laiko, įpročių, maisto kokybės, įdėtų pastangų ir pan. Pvz: „negeriant reikiamo kiekio vandens, ar neatsisakius žalingų įpročių, nereikalingi kilogramai gali nekristi“.

„Apmokėjimas“

 1. Apmokėjimus galima atlikti pavedimu iš bet kurio banko į mūsų nurodytas sąskaitas, kurias gausite el.paštu po paspaudimo „apmokėti“.
 2. Atsiskaityti automatiniu apmokėjimu per Paypal, jeigu neturite Paypal paskyros galite atsiskaityti kortele.
 3. Apmokėjimą galite atlikti bet kokia valiuta, konvertavus kitą valiutą ne eurus, suma turi atitikti į sąskaitoje nurodytą sumą. Jeigu suma bus didesne kurso atžvilgiu ar pan, perteklius negrąžinamas. Norint išvengti nesusipratimų visus apmokėjimus atlikite eurais.

„Kilus papildomiems klausimams klauskite, atsakysime į visus klausimus ir padėsime, kad mitybos plano pasirinkimas būtų malonus ir su rezultatais“

Pagarbiai,
El.paštas: info@sveikaspatarimas.lt

Telefonas: +370 611 24777