Vonios užpilai

Įdėti žolelių į vonios vandenį yra vienas lengviausių ir maloniausių būdų išnaudoti jų nuostabias savybes. Atsigulkite ir leiskite aromatingiems ekstraktams pekelti jums nuotaiką, palengvinti įtampos sukeltą galvos skausmą ir padėti atsipaaiduoti. Nėra veiksmingesnio būdo pagerinti nakties miegą.

 

 

 

Rožių ir medetkų vonios užpilas:

 

Atpalaiduoja, puikiai tinka pavargusiems raumenims.

 

Išeiga 1 voniai

 

Šis švelnus vonios užpilas maitina, gaivina, tonizuoja sausą ir jautrią odą. Rožių gebėjimas vėsinti ir palaikyti odos pusiausvyrą yra žinomas nuo seno. Į šio užpilo sudėtį įeina rožių žiedų ekstraktas, ir vitaminų bei flavonoidų turtingos erškėtuogės.  Jame taip pat yra sidro acto ir odą raminančių medetkų.

Komponentai:

2 šaukšteliai džiovintų rožių žiedlapių arba pumpurų;

1 šaukštelis džiovintų erškėtuogių;

šaukštelis druskos;

1 šaukštelis sidro acto;

5 šaukšteliai medetkų tinktūros;

8 lašai rožių eterinio aliejaus;

2 lašai maloniųjų pelargonijų eterinio aliejaus.

 

Gaminimas:

1. Pagaminkite užpilą naudodamiesi “ pasigaminkime patys” skyriaus užipilų gamybos instukcija, iš rožių žiedlapių, erškėtuogių ir 500 ml karšto vandens.

2. Nukoškite ir įmaišykite likusius komponentus.

3. Sunaudokite iš karto: supilkite užpilą į šilto vandens prileistą vonią ar pagilintą dušo kabiną – juk ten taip pat galime pasėdėti, atsipalaiduoti.

 

Patarimas!!! Nepamirškite lėtų meilės dainų ir žvakių ir, jų šviesa ir aromatas nuramins, pasijusite lyg tikrame SPA, o muzika išslaisvins jūsų mintis.

Parašykite komentarą